15 stycznia 2018 20:45 | Aktualności

Wychowanie przez teatr :"Opowieść wigilijna" w przedszkolu w Pobiedziskach 12 stycznia 2018r.

W piątek Anioły pani Czajki zaprezentowały swoją sztukę "Opowieść wigilijna" dzieciom z przedszkola " Wesołe Skrzaty". Na sali zebrała się liczna publiczność, dzieci, wychowawczynie, panie kucharki i panowie z obsługi technicznej. Wojtek Kromólski, jak zwykle, czuwał nad dźwiękiem i nagłośnieniem, pani Agnieszka Olejniczak pomagała śpiewać kolędy. Dzieci były bardzo podekscytowane. Wystąpili pięknie i zasłużyli na wielkie brawa. Po występie Pani Dyrektor zaprosiła małych aktorów na słodki poczęstunek . Dla dzieci było to wielkie przeżycie.

Halina Czajka