04 stycznia 2018 21:38 | Aktualności

Wigilijne spotkania -22 grudnia 2017r.

Piątek , 22 grudnia 2017r. był dniem, w którym nie było zajęć dydaktycznych. Uczniowie i nauczyciele spotkali się w szkolnej auli, by obejrzeć sztukę teatralną pt: " Opowieść wigilijna" przygotowaną przez " Anioły pani Czajki".  Bohaterowie sztuki wprowadzili nas w świąteczną atmosferę . Pokazali jak ważne jest  wspólne świętowanie i przeżywanie świąt.  Następnie wszyscy udali się do swoich sal, by  usiąść razem przy wspólnym stole. Sala klasowa stała się domem, gdzie wszyscy sobie składali serdeczne życzenia. Oczekując Gwiazdora  śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Wreszcie przyszedł długo oczekiwany gość - Gwiazdor. Radość była wielka, bo każdy otrzymał  prezent. " Anioły" zdjęły odświętne stroje i założyły  koszulki z świątecznymi aplikacjami.

Halina Czajka