B Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku - Powiatowy Konkurs Recytatorski " Wpisani w Historię" z okazji Święta Niepodległości w Kórniku

07 listopada 2017 11:12 | Aktualności

Uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej Zosia Kuczuro i Szymon Meisner reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim " Wpisani w Historię - " Polscy Poeci Dzieciom". Interpretowali wiersze H. Czajki: " Anioł Stróż z dzieciństwa" i " Marzenie o przyjacielu". Poziom konkursu był bardzo wysoki. Wszyscy uczestnicy konkursu pięknie recytowali przygotowane utwory. Opiekunowie byli zachwyceni. Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Nasi uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa. Gratulujemy występu.

Halina Czajki