09 maja 2017 15:50 | Aktualności

Uczniowie klas trzecich gimnazjum!

Informujemy, że w środę 17.05.2017 r. o godz. 18.00 w sali 203 Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego omówione zostaną zasady rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej, m.in. sposób naliczania punktów podczas postępowania rekrutacyjnego oraz terminarz składania dokumentów. Zainteresowanym kontynuowaniem nauki w naszym liceum udzielimy wszelkich informacji dotyczących naszej oferty edukacyjnej.

W przypadku braku możliwości Waszego uczestniczenia w spotkaniu w tym terminie, zapraszamy Waszych rodziców lub starsze rodzeństwo albo prosimy o kontakt telefoniczny (61 8153445).

Dyrekcja Zespołu Szkół w Pobiedziskach Letnisku