B Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku - Panel z rodzicami

21 marca 2017 22:21 | Aktualności

Panel z rodzicami

Wczoraj, 20 marca o godz. 18, odbył się pierwszy w historii naszej szkoły panel z rodzicami, czyli spotkanie reprezentacji rodziców klas IV-VI SP oraz gimnazjum i liceum z dyrekcją szkoły, czyli p. Hanną Sosińską i p. Barbarą Majchrowicz. Celem spotkania było podsumowanie ankiet rodziców, dotyczących jakości nauczania oraz wypracowanie propozycji, które mogą stać się inspiracją do tworzenia Planu Pracy Szkoły na przyszły rok szkolny. Na spotkanie przybyło 26 osób. Ta liczna grupa okazała się bardzo kreatywna. Atmosfera przy kawie i herbacie sprzyjała integracji i powstaniu wielu ciekawych pomysłów. Mamy nadzieję, że jest to początek bardzo dobrej współpracy.

red. B.Majchrowicz