06 marca 2017 13:07 | Aktualności

Wycieczka naszych najlepszych uczniów do „Escape Room”

W piątek 3.03.2017 odbyła się wycieczka naszych uczniów do „Escape Room”. Wzięli w niej udział uczniowie, którzy wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi, osiągnęli średnią ocen powyżej 5.0 oraz ci, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy i przydzieleni do różnych pokoi. Pierwsza grupa musiała zmierzyć się z uwolnieniem Alicji z Krainy Czarów,  kolejna rozwiązać zagadki rodem z powieści Artura Connana Doyle'a o Sherlocku Holmesie, natomiast zadaniem trzeciej drużyny była „Misja lodówka”, w której ukryta została słodka niespodzianka.

Nasi wybitni uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami logicznego myślenia oraz kreatywnością przy czym doskonale się bawili. Rozwiązywanie zagadek było niecodziennym wyzwaniem dla uczniów, z którym poradzili sobie niczym profesjonalni tropiciele zagadek.