B Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku - Studniówka 2017

31 stycznia 2017 12:24 | Aktualności

Studniówka 2017

Tegoroczny bal studniówkowy odbył się 28 stycznia w restauracji Trzy Smaki w Pobiedziskach.

Na początku, jak zwykle, przy dźwiękach muzyki Wojciecha Kilara „Poloneza czas zacząć…”. Ustawiły się para za parą, panie w pięknych wieczorowych kreacjach, z nimi niezwykle przystojni  panowie. Tym razem klasa jest bardzo taneczna, więc taniec był długi, a figury skomplikowane. Efekt był wyśmienity.

Po części oficjalnej uraczeni zostaliśmy przepysznym obiadem, po czym rozpoczęła się zabawa. Parkiet był wciąż zajęty, a uczniowie bardzo dbali o to, aby ich nauczyciele równie dobrze się bawili.

Prawdziwą i niepowtarzalną niespodzianką był jednak program artystyczny przygotowany przez maturzystów. Z niezwykłym wdziękiem, poczuciem humoru i przy świetnie dobranej muzyce, uczniowie pokazali nam nasze lekcje w nieco „krzywym zwierciadle”. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, łącznie z rodzicami, którzy w dość licznym gronie przybyli na tę część uroczystości, by towarzyszyć i podziwiać swoje dorosłe pociechy.

A potem był tort  z fajerwerkami, pyszne jedzenie i świetna zabawa…, niemal do białego rana.

wychowawczyni – Barbara Majchrowicz

Galeria zdjęć wykonanych przez panią Barbarę Urban.