14 stycznia 2017 13:00 | Aktualności

FINAŁ WOŚP - KRĘCIMY SIĘ JUŻ 25 LAT

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
Przez cały dzień w Pobiedziskach oraz w wybranych sołectwach odbywają się kwesty wolontariuszy z puszkami WOŚP. Każdy kwestujący wolontariusz posiada imienny identyfikator ze zdjęciem i hologramem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Ważnym elementem 25. Finału WOŚP są licytacje, na które serdecznie zapraszamy do Pobiedziskiego Ośrodka Kultury.

W naszej gminie sztab WOŚP po raz kolejny zorganizował Zespół Szkół na Letnisku – szefową sztabu jest p. Barbara Urban.

16:00Powitanie
16:15 Studio Piosenki,
16:30 dzieci z przedszkola „Wesołe Skrzaty”,
17:00 Born To dance
17:30 Studio Piosenki
18:00 Orkiestra
licitacje
18:30Teatr Tańca
zespoły rockowe:
18:45 Zodiak i Prorock

Poznański zespół Prorock to siódemka artystów którzy w niebanalny sposób przeplatają muzyczne style, tworząc własny autorski materiał.
Trudno jest ich jednoznacznie określić czy zaszufladkować. Jednak na pewno warto ich zobaczyć na żywo i wsłuchać się w ich muzykę i teksty.
W ich muzyce każdy może odnaleźć coś dla siebie. Od spokojnej ballady po ostre rockowe brzmienia. Od melancholii i tęsknoty jak w pieśniach bardów po prowokacyjne obnażenie naszych ludzkich wad. Po prostu wsłuchajcie się w muzykę i słowa Prorocka.

Zodiak
Pewnego dnia kilku młodych chłopaków wymarzyło sobie, że zostaną muzykami. Dziś w dorosłym i ustabilizowanym życiu spełniają to marzenie, grając amatorsko, ale z pasją własną muzykę dla przyjemności swojej i słuchaczy. Czterech instrumentalistów zespołu Zodiak stara się grać nietypowego rocka, równoważąc szalone wyścigowe riffy gitary harmonią klawiszy i wokalu oraz koronkowym wręcz pochodem basu i perkusji.