10 stycznia 2017 20:22 | Aktualności

Wieści ze sztabu

W niedzielę  15 stycznia 2017 r odbędzie się  XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz  Sztab   liczy w tym roku ok.50  wolontariuszy. Są to  przede wszystkim  uczniowie naszej szkoły z liceum i gimnazjum, jak również nasi absolwenci,  oraz ich przyjaciele.

W naszej  gminie  tegoroczny XXV  Finał WOŚP  podobnie jak w ubiegłych latach   organizowany jest  wspólnie z Ośrodkiem Kultury w Pobiedziskach, który zajmie się przygotowaniem  imprezy artystycznej i oprawą muzyczną  w tym dniu.

Temat tegorocznego Finału brzmi: „ Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno pediatrycznych oraz dla zapewnieniai godnej opieki medycznej seniorom”.

Mamy nadzieję,  iż tego dnia  mieszkańcy naszej gminy włączą  się solidarnie w  akcję jak podczas ubiegłych Finałów.

W  Ośrodku  Kultury  i   w sztabie trwają  przygotowania do Finału. Otrzymaliśmy już wszystkie niezbędne materiały z Fundacji w tym   plakaty, puszki dla wolontariuszy,  gadżety do wylicytowania  oraz  identyfikatory  i serduszka. Program imprezy i stan przygotowań  przedstawimy już wkrótce .

Wolontariusze.