06 grudnia 2016 16:53 | Aktualności

Nowy rok… Nowy wizerunek…

Wraz z nadchodzącym nowym rokiem kalendarzowym zmieniamy wizerunek szkoły. Przygotowujemy się do tego już od dłuższego czasu, podejmując różnorodne działania.

W związku z tym na wczorajszej warsztatowej i burzliwej radzie pedagogicznej mieliśmy okazję uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu na temat: „Budowanie wizerunku szkoły”, prowadzonym przez pełną entuzjazmu panią Karinę Rzepecką.

Pomimo wielu godzin spędzonych na dyskusjach, analizach i diagnozach oraz niebywałego zmęczenia z sukcesem dotrwaliśmy do końca. O naszych nowych, wyjątkowych pomysłach i zmianach w funkcjonowaniu szkoły będziemy na bieżąco informować zarówno rodziców jak i naszych uczniów.

w imieniu „odświeżonego” grona pedagogicznego

Renata Połeć