19 października 2016 13:21 | Aktualności

Nasze stypendystki

Każdego roku jeden z uczniów liceum ogólnokształcącego może otrzymać stypendium Prezesa Rady Ministrów. W roku szkolnym 2015/2016 wymagania dotyczące regulaminu stypendium spełniły dwie uczennice – Aleksandra Szwajkowska i Irena Brust. Ponieważ średnie ocen oraz ocena zachowania obu uczennic były identyczne, Rada Pedagogiczna miała niemały dylemat. Na szczęście są wśród nas ludzie dobrej woli, z pomocą których problem udało się rozwiązać. Otóż  laureatką stypendium Prezesa Rady Ministrów została Ola Szwajkowska, natomiast dla Ireny takie samo stypendium zostało ufundowane przez Pana Piotra Boruckiego, Prezesa Zarządu Tip-Topol Sp. z  o.o. oraz nauczycieli Zespołu Szkół w Pobiedziskach Letnisku. Serdecznie dziękujemy naszemu darczyńcy za okazaną pomoc.

Barbara Majchrowicz